Anadolunun yöresel değişik lezzetlerini usulüne uygun sofralarınıza sunan Testi Garden Restaurant, günün her saatinde farklı bir lezzetle karşınızda. Günün ilerleyen saatlerinde marifetli ustalarımızın hazırladığı Et çeşitleriyle, Osmanlı, Türk ve Dünya mutfağından seçme müthiş sofralarla sizleri bir lezzet diyarına davet ediyor. Son dönem Restaurant trendi…

Anadolunun yöresel değişik lezzetlerini usulüne uygun sofralarınıza sunan Testi Garden Restaurant, günün her saatinde farklı bir lezzetle karşınızda. Günün ilerleyen saatlerinde marifetli ustalarımızın hazırladığı Et çeşitleriyle, Osmanlı, Türk ve Dünya mutfağından seçme müthiş sofralarla sizleri bir lezzet diyarına davet ediyor.

Son dönem Restaurant trendi olan Mangalbaşı keyfi yaşamak isteyen siz değerli müşterilerimiz için kırmızı ve beyaz et çeşitlerini en özel soslarla sunuyoruz. Orman içinde bir seyir terası gibi uzanan Testi Garden Kırdüğünü hayali kuranların mutlaka görmesi gereken bir lokasyonda İstanbul’un elitlerine hizmet veriyor.

Siz değerli konuklarımızı, ormanı karşınıza seren hoş manzarası, hem şık hem de kendinizi rahat hissedebileceğiniz dekorasyonu ve güler yüzlü servis anlayışıyla konuklarının yüzlerini güldürürken geniş menüsüyle sofralara lezzet katan ve Yozgat yöresinin Dünya mutfağında gereken ilgiye ulaşmış Yozgat ilimizin yöresel yemeği olan Testi Kebabı’nı tarifine uygun biçimde hazırlayarak sizlere sunan ünlü mekanımıza bekliyoruz.

leave a reply