Tarabya’nın en huzurlu mekanlarından birine davetlisiniz! Testi Garden Restaurant’ta, Yılbaşında sınırsız eğlence ve Grup Revan’la Yeni yıla merhaba diyoruz! 350 kişilik, orman ile iç içe, meyve ağaçları ile çevrili botanik bahçe, Özel taşlarla dekore edilmiş  şık mekan, Testi Garden Restaurant’ın…

Tarabya’nın en huzurlu mekanlarından birine davetlisiniz! Testi Garden Restaurant’ta, Yılbaşında sınırsız eğlence ve Grup Revan’la Yeni yıla merhaba diyoruz!

350 kişilik, orman ile iç içe, meyve ağaçları ile çevrili botanik bahçe, Özel taşlarla dekore edilmiş  şık mekan, Testi Garden Restaurant’ın muhteşem manzarası eşliğinde iftar keyfi yaşamak için hemen rezervasyon yaptırın

Testi Garden Restaurant, Anadolu yöresine ait otantik bir yemek olan testi kebabını yöresel özelliğini bozmadan aynı kalite ile 27 yıldır Sarıyer Tarabya üstünde İstanbul ve çevre illerden gelen, ayrıca birçok yabancı ülkeden gelen misafirlerine sunmaktadır. 150 kişilik ahşap ve özel taşlarla dekore edilmiş şık kışlık salonu, 350 kişilik orman ile iç içe meyve ağaçları altında botanik bahçesinde serin yaz akşamlarının vazgeçilmez bahçesi Testi Garden, daha önceki sezonda olduğu gibi birçok ünlü ve seçkin bürokrat, sanatçı, yazar ve iş adamlarına ev sahipliği yapmıştır. Müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiş olan Testi Garden Restaurant siz konuklarını, yeni yüzüyle ürün yelpazesini genişleterek ağırlamaya devam ediyor.

Türk, Dünya ve Osmanlı mutfağının birbirinden lezzetli menüleri, en kaliteli sağlıklı özel tedarik edilen et çeşitleri ve malzemelerden oluşan menüleri ile Yılbaşında da sizleri mekanımıza bekliyoruz.

Yılbaşı Keyfini doya doya yaşamak için hemen rezervasyon yaptırın

leave a reply