Hakkımızda

 • Bizi Yakından Tanıyın

  Tarabya’nın saklı kalmış muhteşem orman içinde, huzurun ve lezzetin adresi Testi Garden Restaurant, 30 yıllık tarihi ünlü bir mekan olarak Uzun yıllardır İstanbullulara ve İstanbul'u ziyarete gelen siz değeri dostlara hizmet vermektedir.

  Aileniz ve sevdiklerinizle beraber keyifli deneyimler yaşamak, en kaliteli ve lezzetli sunumların keyfini doya doya çıkarmak için vakit geçirmeden hemen rezervasyon yaptırın… Sarıyer Tarabya'da, Profesyonel İşinde uzman, yılların tecrübesini lezzete dönüştüren aşçılarımızın, sizler için hazırladığı birbirinden lezzetl et ürünleri, Türk, Dünya ve Osmanlı mutfağının seçme yemek çeşitleri ve güleryüzlü servis personelimizle hizmetinizdeyiz.

 • Vizyonumuz

  Her zaman kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunabilmek için gerekli olan tüm ürünlerin özenli seçimi ve bu ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekleri gıda mühendisimiz ile birlikte sağlıklı ve hijyenik ortamların hazırlanarak yemeklerin üretilmesini sağlamaktır.

  1.)Örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak
  2.)Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak
  3.)Tüm halkımızın desteğini alarak ürün ve hizmet kalitemizi yükseltmek
  4.)Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamizm için sürekli ve kalıcı kılmak en temel hedeflerimizi oluşturmaktadır

 • Misyonumuz

  Müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve Hayatınıza Renk ve Mutluluk Katmak için varız…

  Restaurant’ımız, Dünya mutfağı ile yerli mutfağı harmonize ederek, mufağımızda hijyeni en üst düzeyde tutarak, daima yenilikçi bir anlayışla yürütmektedir. Stratejimiz üç ana temel prensip üzerine kurulmuştur.

  1.)Misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
  2.)Misafirlerimize yenilikçi sunumlar yapmak
  3.)Menü ve hizmetlerimizi artırarak yaygınlaştırmak

 • Değerlerimiz

  Restaurant’ımız için en önemli değer “İNSAN” dır. Bu yüzdendir ki Testi Garden ve Tarabya Mangalbaşı olarak bizler müşterilerimize olduğu kadar çalışanlarımıza da önem vermekteyiz.

  Kalite Politikamız;
  1.)Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak
  2.)Her halkası sağlam bir zincir olan üretim ağımızdaki ISO:22000 Gıda Yönetim Sistemine bağlı kalmak,
  3.)Birinci kalite ve temiz hammadde kullanımı ile başlayan ve modern satış noktalarımızda biten üretim ağımızda aradaki tüm prosesleri “Gıda Güvenliği” ve “Üretimdeki Hijyen” esaslarına dayanarak titizlikle yerine getirmek,
  4.)Hijyen, temizlik ve gıda güvenliği’nden ödün vermemek,
  5.)Çalışanların gıda güvenliği ve ISO:22000 (HACCP ve ISO:9001) Kalite ve Yönetim Sistemi konusunda sürekli eğitimini ve politikayı benimsemelerini sağlamak,
  6.)Her bir ürünümüzün lezzetinde standardizasyonu yakalamak,
  7.)Müşterilerimizden gelen her şikayeti kendimizi daha da iyileştireceğimiz bir fırsat olarak değerlendirip “teşekkürle” kabul etmek,
  8.)Şirket misyonumuzu taşıma sorumluluğuna sahip nitelikli personelimiz ile en iyi hizmeti vermek,
  9.)Araştırıcı, sorgulayıcı ve çözümleyici düşünce yapısında olmak ve kendimizi sürekli yenilemek,
  10.)Devletimize, müşterilerimize, personelimize ve ilişkide olduğumuz tedarikçilerimize karşı her zaman şeffaf olmak,
  11.)Güvenilir bir marka olmak.

 • Çevre ve Toplum

  Restaurant’ımız, Toplumun ve geleceğimiz olan çocuklarımızın dünyada nadir bulunan bu güzel şehirde, temiz bir çevrede yemek yemeyi, değerlerimize saygılı olmayı, kültürümüzü yaşatmayı, kaliteden ödün vermeden, başarı çıtasını yüksekte tutmayı görev olarak gören bir işletme anlayışı içerisinde yürütmeyi kendinde bir borç olarak görmektedir.